Materiały i ulotki do pobrania:

„Morski wiatr kontra atom” - raport Instytutu Energetyki Odnawialnej (www.ieo.pl) [wersja PDF]

Logo i ulotki:
NASZE LOGO
ULOTKA - Kto dezinformuje Premiera Tuska???
ULOTKA - Fukushima znów straszy. Wyciekła radioaktywna woda.
Plakaty:
Atom stop
Promienna przyszłość regionu
Atomowa sraczka - plakat
Apel rozsyłany drogą elektroniczną:
Apel

Protest Przeciwko Elektrowni - Inicjatywa Społeczna Gąski (13. grudnia 2011)
List Inicjatywy Społecznej GĄSKI, który otrzymali (razem z materiałem informacyjnym) radni z Koszalina i Kołobrzegu.
Którędy do latarni (grafika)
Protest (PDF)
Protest (DOCX)

List otwarty mieszkańców Gąsek w sprawie elektrowni atomowej
W imieniu Inicjatywy Społecznej GĄSKI został dzisiaj wysłany e-list z załącznikami do nadmorskich Gmin: Ustronie Morskie, Darłowo, Ustka, Łeba, Choczewo i Krokowa (Żarnowiec) Kołobrzeg i Koszalin dostali wczoraj komplet materiałów.
List otwarty
FORMULARZ SKŁADANIA UWAG/WNIOSKÓW:
Wypełnij ten formularz wpisując tylko imię, nazwisko oraz adres zam. w miejsca zaznaczone czerwonym ptaszkiem. Wszystkie pola są już wypełnione przez Prof. dr hab. Adam Choiński Dyr. Instytutu Geografii Fizycznej i Kształtowania Środowiska Przyrodniczego Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Poznań. To bardzo ważne aby wysłać listem poleconym. Termin jest krótki bo do 20.12.2011 r. Załączyłam również obwieszczenie do tego druku. Prześlij dalej.
Formularz
Obwieszczenie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie z dnia 10 listopada 2011 r. o przystąpieniu do sporządzania projektów warunków korzystania z wód: regionu wodnego Dolnej Odry i Przymorza Zachodniego regionu wodnego Ücker.
Obwieszczenie

Frakcja ZIELONYCH w Parlamencie Landowym Brandenburgii przysłała nam przetłumaczony na język polski dokument, zawierąjacy prawną opinię materiału sporządzonego na zlecenie PGE: „Prognoza Oddziaływania Na Środowisko Programu Polskiej Energetyki Jądrowej”. Na jej podstawie ZIELONI zgłoszą zastrzeżenia do polskich planów atomowych w Komisji Europejskiej. Ten 26 stronicowy dokument znajduje się w załączniku.
brandenburg_online.pdf
monachium.pdf
Stellungnahme_Atomprogramm_KOR1.pdf

Tomasz Zadroga zrezygnował z funkcji prezesa PGE
Informacja prasowa
Przyczyna odwołania

Plik z wydrukiem cen prądu w 2006 r z opracowania dostępnego na stronach CIRE. Francja wypada blado na tle innych państw - jest tylko jedno miejsce przed Polską. Kolejny mit PGE obalony.
Porównanie cen energiiPowrót do strony głównej